Zgadzam się na: przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez spółki Grupy Aviva oraz na wzajemne udostępnianie przez nie tych danych w celu oferowania usług finansowych i dalszego przetwarzania przy wykonywaniu tych usług, oraz na połączenie moich danych w administrowanych zbiorach również z innymi pozyskanymi danymi. Przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty współpracujące ze spółkami Grupy Aviva Powyższa zgoda obejmuje przesyłanie informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Grupa Aviva - Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA, z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 44, jednostki powiązane z nią w rozumieniu ustawy o rachunkowości oraz zarządzane przez nie fundusze emerytalne i inwestycyjne.
Wolisz porozmawiać? Zamów rozmowę

Ubezpiecz samochód
w Avivie i zyskaj

 • Do każdego OC assistance w Europie gratis
 • Do 60% zniżki za bezszkodową jazdę
 • Do 20% dodatkowej zniżki za pakiet OC/AC
Wolisz porozmawiać? Zamów rozmowę

Pakiet korzyści dla Ciebie

 • Samochód zastępczy do 14 dni gratis
 • NNW 50 000 zł dla kierowcy i pasażerów
 • Assistance w Europie
Wolisz porozmawiać? Zamów rozmowę

Bądź mądry po szkodzie

 • Sam decydujesz, w jaki sposób likwidujesz szkodę
 • Samochód zastępczy na 14 dni gratis
 • Dwuletnia gwarancja na naprawę
Wolisz porozmawiać? Zamów rozmowę

Z polisą Avivy jeżdżę
wygodnie

 • Bezpłatna wymiana koła/ żarówki/ zamków
 • Holowanie spod domu/ doładowanie akumulatora/
  dostarczenie paliwa
 • Naprawy w autoryzowanych serwisach
Wolisz porozmawiać? Zamów rozmowęNa 80% zniżek składa się maksymalnie do 60% zniżki za bezszkodową jazdę oraz dodatkowe 20% za: zakup pakietu OC/AC (12% zniżki), zakup online (5% zniżki), płatność kartą kredytową (4% zniżki). Darmowe szkolenie z bezpiecznej jazdy przysługuje ubezpieczonemu w sytuacji, gdy kierujący pojazdem brał udział w zdarzeniu (zgodnie z definicją w OWU). Szkolenie obejmuje koszty udziału ubezpieczonego w jednodniowym kursie bezpiecznej jazdy lub 6 godzinnego kursu jazdy doszkalającej i nie obejmuje kosztów dojazdu na miejsce kursu.

X

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez spółki Grupy Aviva* oraz na wzajemne udostępnianie przez nie tych danych w celu oferowania usług finansowych i dalszego przetwarzania przy wykonywaniu tych usług, oraz na połączenie moich danych w administrowanych zbiorach również z innymi pozyskanymi danymi. Powyższa zgoda obejmuje przesyłanie informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej przez Aviva sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Domaniewskiej 44 oraz Expander Advisors sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Prostej 69, a także kontakt telefoniczny. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

*Grupa Aviva tj. Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA i jednostki powiązane z nią w rozumieniu przepisów o rachunkowości oraz zarządzane przez nie fundusze emerytalne i inwestycyjne.